LP|FORMA logo
PENB Levně Rychle a Odborně Portfolio Služeb STAVEBNÍ PROJEKTY - REFERENCE Reference STAVEBNÍ PROJEKTY Nová Zelená Úsporám 2014-2020 Data Klienti Kontakt
 
 
IPS Plan s.r.o. | Těšínská 557, Ostrava-Radvanice 71600 t:774.405.840, 774.405.841, m:simonik@lpforma.cz, facebook
 
 

CO TO JE?

Zařizování interiéru většinou není jednoduchou záležitostí. Mnozí z nás to poznali sami na vlastní kůži. Je nasnadě popřemýšlet, zda nevyužít služeb někoho povolanějšího, někoho, kdo zařizování interiéru rozumí líp než my. Tím člověk je designér. Designér nám může interiér navrhnout nebo nám jen pomoci s jeho doladěním či dekoracemi. 

NÁVRH INTERIÉRU

Jak jsme se dozvěděli výše, s návrhem a realizací interiéru nám může pomoci designér. Řešení designéra by mělo co nejvíce vyhovovat přáním a požadavkům klienta. Jeho návrh interiéru by měl splňovat všechny potřeby uživatelů a měl by odrážet jejich způsob života. Designér při návrhu interiéru řeší s klientem zejména barevnost, styl, specifické prvky, požadavky na využití prostoru a spoustu dalšího. Je nutné, aby o klientovi zjistil co nejvíce informací, protože jen tak mu může navrhnout interiér, který bude odpovídat všem jeho požadavkům. Při návrhu interiéru designér vytváří různé skici, barevné návrhy a také 2D či 3D vizualizace daného interiéru. Při návrhu interiéru designér vychází ze vzorníku skutečných barev a materiálů, proto pak vytvořený interiér vypadá velmi realisticky a při realizaci interiéru pak návrh přesně odpovídá realitě.

 V rámci návrhu interiéru designéři mnohdy využívají nábytku na míru. V tomto případě je pak návrh interiéru ještě doplněn o technické výkresy pro nábytek vyrobený na zakázku, dále třeba o schéma pro osvětlení interiéru, které zobrazuje nejen osvětlení dekorativní, ale i světelné efekty. Někdy mohou být při návrhu interiéru využity také makety či modely různých objektů.

 
 
 
 
 
projekční práce, projekty, studie, Ostrava, Frýdek-Místek, Opava, Karviná, Olomouc, Poruba, Nový Jičín, Orlová, Bohumín, Hlučín, Studénka, Bílovec, Havířov, Zlín - Projekty pasivních domů