LP|FORMA logo
PENB Levně Rychle a Odborně Portfolio Služeb STAVEBNÍ PROJEKTY - REFERENCE Reference STAVEBNÍ PROJEKTY Nová Zelená Úsporám 2014-2020 Data Klienti Kontakt
 
 
IPS Plan s.r.o. | Těšínská 557, Ostrava-Radvanice 71600 t:774.405.840, 774.405.841, m:simonik@lpforma.cz, facebook
 
 

REALIZACE NÁVRHU - INTERIÉRU

Realizace interiéru je dlouhou a náročnou činností. Avšak v případě, že máme v ruce dobře provedený návrh interiéru a všechny další podklady, které byly při práci na návrhu interiéru vytvořeny, je pak realizace interiéru mnohem jednodušší. Každý zákazník se může svobodně rozhodnout, zda bude realizovat navržené řešení sám nebo jestli využije našich komplexních služeb - LP|FORMA design&engineering.

V případě, že si bude chtít zajistit realizaci interiéru sám, najde ve vytvořeném návrhu interiéru konečné řešení interiéru, podklady pro zakázkovou výrobu a také doporučené dodavatele a je jen na něm, zda jejich služeb využije či ne. Zákazník si může vyhledat dodavatele sám, ale to pak hledání musí věnovat čas a peníze, které by mohl investovat jinak. Riskuje také to, že výsledek realizace nebude odpovídat návrhu, a to proto, že ne všichni dodavatelé odvedou svou práci kvalitně. My Vám navrhneme takové dodavatele, s nimiž máme již ověřenou dobrou a kvalitní spolupráci, či na realizaci interiéru komplexně dohlídneme, či dokonce jsme schopni realizaci interiéru zajistit "na klíč".

Nejjednodušším způsobem realizace návrhu interiéru je využití komplexních služeb společnosti LP|FORMA design&engineering. V případě, že si zákazník objedná u nás návrh a realizaci interiéru u na klíč, má pak mnohem méně starostí a zařizování. Na začátku vzájemné spolupráce vyjasní designérovi svá přání a požadavky, pak průběžně konzultuje návrhy a vše ostatní nechá na designérovi a projektantovi samotném. Ten zařídí vše, co je nutné k tomu, aby vše klapalo tak, jak má. Závěrečnou třešničkou na dortu pak je nastěhování se do nově vytvořeného interiéru v domě, bytě, kanceláři či úplně jiném objektu.

 
 
 
 
 
projekční práce, projekty, studie, Ostrava, Frýdek-Místek, Opava, Karviná, Olomouc, Poruba, Nový Jičín, Orlová, Bohumín, Hlučín, Studénka, Bílovec, Havířov, Zlín - Projekty pasivních domů